Články o OC

13. dubna 2008 v 15:46 |  The OC
I přes to, že v první řadě jsou Tate Donovan (Jimmy Cooper) nebo Chris Carmack (Luke Ward) "stálou" částí herců (mají své "promo" v úvodních titulkách), nejsou v každé epizodě, za to Rachel Bilson (Summer Roberts), která je na začátku jen "guest star" a je v každém díle.

Bazén Cohenovců je jen 4 stopy hluboký, takže scény v něm jsou odehrané na kolenou.

Seriál se původně měl jmenovat "Orange Country", ale protože už existuje film s takovým názvem, rozhodli se producenti raději pro "The O.C."

Adam Brody (Seth Cohen) v jedné epizodě řekl : "Nečtu to, je to jako Kruh. Nechci umřít." Adam Brody si v hororu Kruh (The Ring) zahrál.

Postava Sandyho Cohena byla označená jako v pořadí 25. v seznamu "50 nejlepších TV otců všech dob" (20.června 2004)

Adam Brody chtěl původně hrát postavu Ryana Attwoda (Benjamin McKenzie).

Sethovo postřední jméno je Ezekiel.

Adam Brody (Seth Cohen) nemá rád lodě a vodu. Takže když na konci epizody 1.27 "The Ties That Bind" odplouvá pryč na své plachetnici, není to tak úplně on. Je to 45-i letý dablér s parukou.

Nabídku hrát v OC měl i Chad Michael Murray, který ji ale odmítl kvůli roli Lucasa v dalším teenagerském seriálu "One Tree Hill" (2003).

Summer často mluví o své maceše, která ale nikdy není ukázaná.

Peter Gallagher a Mischa Barton byly první obsazené postavy. Producenti ale měli problémy s Ryanem, poslední herec kteý přišel na poslední chvíli na kasting byl Benjamin McKenzie.

V ukázkách na první řadu měli Cohenovi služku a Cooperovi psa. Ti pak ale beze slova zmizli.

Melinda Clarke a Rachel Bilson měly být původně jen "guest stars", ale jejich postavy si lidi oblíbili a tak se v půlce první řady staly stálými.

Postava Kaitlin Cooperové (Marissina sestra) po první řadě odešla na internátní školu. V třetí řadě se asi po 18-i měsících vrací, a Ryan Attwood říká že ji neviděl od té doby co měla 11. V další epizodě se mluví o tom, že Kaitlin odešla na internátní školu když jí bylo 12. Po několika epizodách oslavuje Kaitlin 15. narozeniny. 18 měsíců po odchodě na internátní školu.

Ryan Attwood přišel od Newportu jako 17-i letý(začátek první řady) a ke konci 3.řady slaví 18. narozeniny.

Když dělal Benjamin McKenzie casting na Ryana, producenti byli okouzlení tím že vypadal jako Russell Crowe v mládí. Později jsou jednou Ryan a Marissa v kině, a když odcházejí, Marissa říká, že se jí film nelíbil, protože "Russell Crowe by to pro mě nikdy neudělal".

V jedné scéně když se mluví o Marisse (Mischa Barton), říkají, že se podobá na tu dívku z "Šestého smyslu". Vtip je v tom, že Mischa Barton hrálu tu dívku ze "Šestého smyslu".

Když se točila bitka Ryana(Benjamin McKenzie) a Luka (Chris Carmack), Benjamin McKenzie měl předstírat že zakopne, ale zakopl doopravdy a vypadl skutečným oknem. Naštěstí se mu nic nestalo protože v té scéně měl na sobě koženou bundu takže ho neporanilo rozbité sklo.

Poslední epizoda 1. řady se měla půvpdně jmenovat "The Wedding" (Svatba).

Kapela Phantom Planet používá ve svém videoklipu k písni "California" ukázky z úvodních titulek druhé řady (poprvé jste je mohli vidět v epizodě 2.01 "The Distance" a naposled v epizodě 2.24 "The Dearly Beloved").

V epizodě "The Ex-factor" se Kirsten a Sandy a Marissa a Alex dívají na horor "House On Hounted Hill" (Dům hrůzy). V epizodě 1.27 přirovnala Marissa dům Caleba a Julie k Domu hrůzy a Peter Gallagher (Sandy Cohen) si v přepracování tohohle hororu z roku 1999 zahrál.

Když se dělal kasting na Marissu, Josh Schwartz napsal producentům že Marissa musí bát "ta nejkrásnější holka jakou kdy viděli". Ti později vybrali Mischu Barton kvůli její nemotorné kráse (myšleno dobře), a Mischa potom prohlásila : "Vždy jsem byla proti ženským které vypadali jako typické kalifornské plážové blondýny. Nakonec jsem se toho musela vzdát."

Oblíbený seriál Summer je "The Valley" (Údolí). Je to vymyšlený seriál, obdoba Laguny Beach, což je něco jako reality show ze skutečného života teenageruů v Orange Country. Lauren Conrad, která v Laguně Beach vystupovala, o O.C. prohlásila že je to její nejoblíbenější seriál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leniczka Leniczka | Web | 1. srpna 2008 v 12:47 | Reagovat

Ahojky, ty máš taky moc pjeknej blog.... Nechceš spřátelit??? jestli ano tak mi písní zase komentářík... ;o) zatím se měj čaw... :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.