Květen 2008


Fotky z úvodni znělky

30. května 2008 v 23:42 | Simusinka |  Fotky
1. řada1. Welcome Wagon (Welcome Wagon)

29. května 2008 v 21:21 3. série
Veronica, Wallace a Mac nastupují na vysokou školu Hearst. Veronica se zapíše na hodiny kriminologie. Tam hned první hodinu zazáří a vyřeší cvičný případ, který jim zadal jejich učitel. Veronica se seznámí s Wallaceovým novým spolubydlícím Pizem, kterému však někdo ukradne všechny věci, a tak to začne vyšetřovat. Keith pracuje na případu Kendall.

2. My Big Fat Greek Rush Week (My Big Fat Greek Rush Week)

29. května 2008 v 21:20 3. série
Veronica dostává místo ve školních novinách. Vedoucí novin Nish jí nabídne, aby se tajně vmísila do dívčího spolku Theta Beta. Myslí si totiž, že by tento spolek mohl mít něco společného se znásilněním Parker. Ta si však na nic ohledně minulé noci nevzpomíná. Wallace a Logan dostanou za úkol napsat seminární práci na téma "Vztahy mezi vězni a dozorci". Keitha pronásleduje Cormac, který zastřelil Kendall.

3. Wichita Linebacker (Wichita Linebacker)

29. května 2008 v 21:20 3. série
Veronicu si pozve děkan O'Dell do své kanceláře. Zajímá se o ten článek o marihuaně ve školních novinách a chce po ní vysvětlení. Poté Veronica řeší další případ, a to ztrátu "Hráčského deníku" fotbalisty Kurta. Keith se od Veronicy nechá přemluvit a najímá Weevila jako svého zaměstnance.

4. Charlie Don't Surf (Charlie Don't Surf)

29. května 2008 v 21:19 3. série
Veronica slíbí Parker, že najde toho, kdo ji znásilnil. Dick požádá Veronicu, aby dokázala, že spolek Pi Sigs nemá s těmito znásilněními nic společného. Logan s pomocí Veronicy zjistí, že mu každý měsíc z jeho úču odchází určitá částka jistému Charliemu Stoneovi, což je Loganův nevlastní bratr.

5. President Evil (President Evil)

29. května 2008 v 21:18 3. série
Děkan O'Dell a jeho žena žádají Keitha, aby našel bývalého manžela děkanovy ženy. Mají totiž syna, který trpí leukémií a myslí si, že by otec mohl být vhodným dárcem na transplantaci. Wallace se zapsal na přednášky strojního inženýrství, ale začíná to nezvládat. Veronicu a Loganovy přátele někdo přepadne a sebere jim peníze a cenné věci. Veronica to samozřejmě nemůže nechat jen tak.

6. Hi, Infidelity (Hi, Infidelity)

29. května 2008 v 21:17 3. série
Veronica je obviněna, že opsala svou seminární práci do Kriminologie od někoho jiného. Snaží se dokázat opak a při tom zjistí, že profesor Landry má poměr s děkanovou ženou. Keithovi zavolá bývalá klientka Harmony a nabídne mu schůzi v restauraci, kterou Keith přijímá. Veronice se moc nelíbí, že se její otec vídá s vdanou ženou.

7. Of Vice and Men (Of Vice and Men)

29. května 2008 v 21:15 3. série
Veronica si zjistí, že Mercer má alibi na všechny dny, kdy došlo ke znásilnění a přestane ho podezřívat. Profesor Landry nabídne Veronice stáž v FBI, protože ji považuje za výbornou studentkou s obrovským talentem při řešení případů. Veronica se také setká s dívkou Meryl, která má strach o svého přítele Sullyho, protože ho nemůže nikde najít. A tak se Veronica pouští do hledání.

8. Lord of the Pi's (Lord of the Pi's)

29. května 2008 v 21:15 3. série
Logan si o Veronicu dělá starost a tak jí tajně najme bodyguarda, který ji má sledovat. Když se to Veronica dozví, rozzlobí se a s Loganem se pohádá. Keith pracuje na případu unesení Selmy Roseové, vnučky zakladatele Hearst College. Veronica se zajímá o případ Chipa Millera, který je nalezen nahý a zdrogovaný na trávníku uprostřed dne.

9. Spit & Eggs (Spit & Eggs)

29. května 2008 v 21:14 3. série
Děkan O'Dell si myslí, že ho jeho žena podvádí a tak si najme Keitha. Ten se od Veronicy dozvídá, že děkanova žena má poměr s profesorem Landrym. Když se to dozví děkan, psychicky to neunese a zastřelí se. Veronica se vydává na večírek Pi Sigmy, kde se dostane do potíží a zjistí, kdo stojí za všemi znásilněními…

10. Show Me the Monkey (Show Me the Monkey)

29. května 2008 v 21:12
Veronica pracuje na dalším případu. Tentokrát má najít toho, kdo ukradl z laboratoře 20 krys a jednu opici a zničil také všechny záznamy v počítači. Potom si také uvědomí, že jí na Loganovi vlastně záleží a usmíří se s ním. Manželka děkana si myslí, že O'Dell si nevzal život sám a že se jedná o vraždu. Požádá tedy Keitha, aby zjistil, co se doopravdy stalo.

11. Poughkeepsie, Tramps and Thieves (Poughkeepsie, Tramps and Thieves)

29. května 2008 v 21:12 3. série
Veronicu vyhledá Max, který chce, aby našla jeho přítelkyni. Viděli se jen jednou a velmi si rozuměli. Veronica se dozví, že dívka je prostitutka a najali ji Maxovi kamarádi, aby ho zbavili panictví. Keith pracuje na případu zesnulého děkana O'Della a vyslýchá členky feministického spolku. Vypadá to, že děkana byla navštívit před smrtí v kanceláři jeho manželka.

12. There's Got to Be a Morning After Pill (There's Got to Be a Morning After Pill)

29. května 2008 v 21:11 3. série
Veronica pomáhá Bonnie zjistit, kdo jí podstrčil prášky, aby potratila, byla totiž těhotná. Zpočátku si myslí, že by to mohl být Dick nebo Tom, ale skutečnost je jiná. Manželka děkana Mindy volá v noci Keithovi, že se k ní někdo vloupá. Když Keith přijede, zjistí, že to je Steve Batanad, bývalý manžel Mindy. Poté v domě Mindy zůstává a uvědomí si, že mu manželka děkana lhala.

13. Postgame Mortem (Postgame Mortem)

29. května 2008 v 21:10 3. série
Trenér basketbalového týmu je nalezen mrtvý. Z jeho smrti je obviněn jeho syn Josh, který se se svým otcem pohádal. Keith začne tento případ vyšetřovat a zapojí do něj také Veronicu. Logan je smutný z rozchodu s Veronicou. Seznámí se malou Heather, která se ho snaží z deprese dostat a pomáhá mu při usmiřování s Veronicou. Ta však nemá zájem. Keith také stále vyšetřuje vraždu děkana a začne podezřívat děkanovu manželku Mindy.

14. Mars, Bars (Mars, Bars)

29. května 2008 v 21:09 3. série
Veronica je ve vězení, kde čelí obvinění z napomáhání při útěku Joshe. Keith a Cliff se ji snaží odtud dostat. Ve vězení ji také navštíví Logan. Když se Veronica z vězení dostane, Josh ji kontaktuje. Společně pak zjistí pravdu o smrti Joshova otce. Profesor Landry zjistí, že má v telefonu štěnici a chce vědět, kdo za tím stojí, podezřívá totiž Keitha nebo Veronicu.

15. Papa's Cabin (Papa's Cabin)

29. května 2008 v 21:07 3. série
Po smrti Lamba je do úřadu šerifa jmenován Keith. Začne vyslýchat Mindy, děkanovu manželku. Mindy svaluje vinu na profesora Landryho, který naopak z vraždy děkana viní zase Mindy. Keith si vezme na pomoc s řešením případu i Veronicu a Tima. Je to samozřejmě Veronica, která nakonec zjistí, jak to všechno s vraždou děkana O'Della vlastně bylo…

16. Un-American Graffiti (Un-American Graffiti)

29. května 2008 v 21:07 3. série
Veronica pracuje na případu vandalů, kteří zhanobili a postříkali sprejem jednu arabskou restauraci. Majitelé si myslí, že se to mohlo stát kvůli jejich národnosti. Veronica však zjistí, že za tím bylo i něco jiného. Keith jako nový šerif obchází restaurace a kontroluje věk mladistvých. Logan pořádá narozeninovou party pro Parker a chce, aby se na oslavě ukázala i Veronica.